> Hallmark Channel odstartoval v paketu CS Link
Hallmark Channel odstartoval v paketu CS Link
Written by Administrator   
Tuesday, 04 May 2010 07:20

Do placené nabídky satelitní televize CS Link společnosti Media Vision byl zařazen seriálový a filmový kanál Hallmark Channel. Program se stává součástí programové nabídky Mix, Total a volitelného osobního balíčku Mých 6.

Hallmark Channel patří do portfolia kanálů společnosti Universal Networks International (dříve NBC Universal Global Networks). Koncern se rozhodl v letošním roce provést rebranding stanice na jinou programovou službu. Rozhodnuto bylo o proměně na televizní stanici Universal Channel. Rebrandování je naplánováno na září / september letošního roku.


technické parametry:

logo satelit: Astra 1G (23,5°E)
kmitočet: 11,992 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
kódování (CA systém): CryptoWorks
karty: CS Link
umístění: placená nabídka (Mix, Total, Mých 6)

Placené balíčky Mix a Total byly v letošním roce rozšířeny o dva kanály. Před měsícem bylo ohlášeno přidání nového českého hudebního programu Retro Music Television (do 31.5.2010 vysílá v režimu free-to-air). Po měsíci přichází další rozšíření - tentokrát potěší zájemce o seriály a filmy stanice Hallmark Channel.

Hallmark Channel zaplňuje programovou mezeru v nabídce platformy CS Link. Stanice patřila mezi nejžádanější programy v nedávno provedeném průzkumu operátora.

 

www.parabola.cz